Informācijas par vispārīgā datu aizsardzības regulu
 • Auto
 • Celtniecība un kapitālais remonts
 • Digitālās tehnoloģijas
 • Grāmatas un mūzika.
 • Kosmētika
 • Metāla durvis [9]
 • Mājas aprīkojums
 • Rotaļlietas un bērns
 • SIrupai [1]
 • Sports un tūrisms
 • Ēdienu gatavošana
Sports un tūrisms / Tūrisms un izklaide / Pārgājiens un kempings / Pludmales telts
No lētiem līdz dārgiem
No dārgiem līdz lētiem
 
Pievienot salīdzinājumam
 
Spokey Telts, pludmales Stratus samorozkładający ar UV-filtru zils (926782)
22.32 EUR
Piegāde04/08/2021 (8)
Noliktavā59
Pirkt
 
Preces Nr.2854777 
RažotājsSpokey 
Galvenā informācija 
Augstums [cm]90 
Garums [cm]195 
KrāsaZila 
Platums [cm]120 
 

SPOKEYSTRATUS BEACH SCREEN Pavadiet laiku aktīvi. Spokey piedāvātais aprīkojums pavadīs jūs pārgājienos kalnos, kempingā un pilsētas braucienos. To var izmantot arī atpūtasbrīžos,pludmalē vai piknika laikā.


Komforts pludmalē Pludmales ekrāni ir īpaša telšu grupa. Viņu galvenais uzdevums ir pasargāt no vēja brāzmām, tie ir arī ēnas avots. Šis ir nepieciešams piederums vecākiem, kuriplānosavus bērnus vest uz pludmali, lieliski derēs arī dārzā.

Spokey Stratus pludmales ekrāns ir paredzēts cilvēkiem, kuri meklē atpūtu no saules un vēja. KVALITĀTE Mēs izvirzām augstas prasības mūsu aprīkojumam, tāpēc mēs pieliekam visas pūles, laitāražošanā izmantotu augstākās kvalitātes materiālus. ĒRTĪBAUNTEHNOLOĢIJA Atpūšoties pludmalē, vējš var likt par sevi manīt. Ekrānsiroptimāla barjera pret brāzmām. Stratus modelis nodrošina arī aizsardzību pret saules starojumu UV40 līmenī. Pateicoties tūlītējai, automātiskai izvietošanas sistēmai, telts ir ļoti ērti lietojama. Salocīts tasaizņemmaz vietas. Ekrāna izmēri ļauj to brīvi izmantot gan bērniem, gan pieaugušajiem. Ekrāns ir viegls, un pēc salocīšanas tas aizņem maz vietas, pateicoties kuru to ir viegli nēsāt un uzglabāt.Ekrāns irizgatavots no izturīgiem materiāliem. Ūdensizturīga grīda pasargā no mitruma. MĒRĶIS Noderīgi, atpūšoties pludmalē vai dārzā.


Spokey

Izcila cenas un kvalitātes attiecība

Spokey ir Polijas uzņēmums, kas dibināts 2007. gadā. To raksturo ļoti daudzveidīgs piedāvājums, kas ietver aprīkojumu un piederumus, cita starpā, tūrismam, fitnesam, slidošanai undaudzcīņai.Spokey produkti atšķiras ar godalgoto izcilo kvalitāti un visiem pieejamo pievilcīgo cenu.


Piedāvājuma dažādība

Spokey plašais klāsts ir sadalīts 8 galvenajās sadaļās - fitnesa, tūrisma un atpūtas, ūdens sporta, komandu sporta, cīņas mākslas, raķešu sporta, slidošanas un ziemas sporta veidu. Katrs no tiemirdziļš segments, kurā varat atrast aprīkojumu un piederumus pieaugušajiem un bērniem. Plašajā Spokey klāstā ietilpst skrejceļi, krosu trenažieri, velotrenažieri, guļammaisi, teltis,skrituļslidas,motorolleri, ķiveres bērniem, mugursomas, pārgājienu nūjas un daudzi citi produkti.

Spokey mugursomas